W ramach lekcji języka polskiego uczniowie klasy IV a i IV b pod opieką p. R. Galuski, I. Osadnik, M. Watoły  wzięli udział w nietypowym interaktywnym widowisku teatralnym „Talent show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych”.
21 lutego czwartoklasiści zobaczyli na scenie lublinieckiego MDK-u spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Show.

Wszyscy przenieśliśmy się do zaczarowanego świata telewizji. Sława, popularność, rozpoznawalność – któż z nas nie chciałby ich mieć? Podczas wspólnej zabawy poznaliśmy tajniki realizacji obrazu. Zobaczyliśmy, jak na planie filmowym pracuje ekipa filmowa, czyli operator kamery, realizator obrazu, dźwiękowiec i prezenterzy telewizyjni. Szczególną atrakcją była realizacja teledysku z udziałem naszych uczniów. Sześcioro czwartoklasistów otrzymało bilet szczęścia, który umożliwiał im zaprezentowanie na scenie swojego talentu.  Mariusz i Madzia byli bohaterami teledysku, Amelka pięknie tańczyła, Tomek pokazał taniec robota, Agnieszka ujawniła swój talent wokalny, a Dominik przekonał się, jak działa green screen. Każdy z nich nauczył się współpracować z kamerą. Już nie możemy się doczekać efektu ich pracy, zmontowany teledysk z ich udziałem obejrzymy za kilka tygodni. 

Było to przedstawienie, na którym z pewnością wszyscy dobrze się bawili, a niektórzy osiągnęli swój pierwszy sceniczny sukces. 

Małgorzata Watoła


e-mail admina
Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031