Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejny wielki sukces w XIII Wojewódzkim Konkursie Literackim pt. „Twój talent szansą na lepszy świat” organizowanym  przez Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

Jury po raz kolejny dostrzegła talent literacki ucznia klasy III b gimnazjum Michała Waltera, przyznając mu I miejsce za pracę pt. „Strefa zmian”. Michał jako jedyny uczestnik konkursu może poszczycić się nagrodami w dwóch kategoriach, ponieważ w organizowanej po raz pierwszy w tym roku szkolnym kategorii „Pierwsze próby poetyckie” uzyskał wyróżnienie. Doceniona została również praca Natalii Pyki z klasy VI b, która otrzymała za nią wyróżnienie. Żałujemy, że Natalia nie mogła uczestniczyć w finale konkursu, ponieważ była wtedy na wycieczce klasowej. 

Młodym literatom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów! 

Małgorzata Golenia 

e-mail admina
Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031