Przed nami 7 zadań  w ramach konkursu „Szkoła młodych patriotów”, które muszą być wykonane do 30 maja 2018 r. Każde z nich będzie oceniane przez jury punktowo, w skali od 1 do 10. Warunkiem otrzymania tytułu i certyfikatu jest uzyskanie co najmniej 80% punktów. Jury ocenia zadania na podstawie sprawozdań, prac pisemnych, zdjęć, filmów oraz prezentacji przesłanych poprzez stronę internetową. 

Pierwsze konkursowe zadanie wykonane! Naszym celem było przeprowadzenie konkursu plastycznego na plakat z okazji „100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości”. Uczestniczyli w nim zarówno uczniowie szkoły podstawowej, jak i gimnazjum. Chętni mogli przygotować plakat, dowolną techniką w formacie min. A4. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wpłynęło mnóstwo prac. Wybraliśmy kilkanaście najciekawszych dzieł, które mogliśmy podziwiać na wystawie przez ostatnie dwa tygodnie. Spośród nich wyłoniliśmy najlepsze prace w dwóch kategoriach wiekowych. 

Klasy IV-VI

I miejsce Olga Wołowczyk

II miejsce ex aequo Natalia Popanda i Kamil Zakrzewski 

III miejsceZuzanna Kaczmarczyk 

Wyróżnienie Amelia Szymańska i Wojciech Brzezina

*&*&*&

W kategorii klas VII oraz gimnazjalnych zwyciężyli:

I miejsce ex aequo Nikola Zając i Michał Walter

III miejsce Julia Chmiel 

Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów. 

Małgorzata Watoła


Nikola Zając


Michał Walter


Julia Chmiel

 

e-mail admina
Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031