REGULAMIN WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2017/2018


Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2017/2018

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 3 osoby –   
geografia  7 osób Patrycja Ostrowska kl. II

Weronika Wołowczyk kl. II 

Patrycja Ostrowska kl. II

-finalistka

Weronika Wołowczyk kl. II

-finalistka 

historia 7 osób
wos 2 osoby
biologia 5 osób
fizyka 1 osoba Ewa Bambynek kl. III Ewa Bambynek kl. III

LAUREATKA

chemia –   –
matematyka 8 osób Ewa Bambynek kl. III

Piotr Kulisz kl. III

Michał Walter  kl. III

Ewa Bambynek kl. III

-finalistka

Piotr Kulisz kl. III

-finalista

Michał Walter  kl. III

-finalista

j. niemiecki  12 osób
j. angielski 7 osób
religia      


Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2016/2017

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 9 osób  Klaudia Matusek klasa III b  
geografia  10 osób Nikola Zając klasa II b

Michał Walter klasa II b

Nikola Zając

LAUREATKA

Michał Walter

LAUREAT

historia 10 osób
wos 1 osoba
biologia  1 osoba
fizyka 3 osoby
chemia 1 osoba   –
matematyka 10 osób
j. niemiecki – 
j. angielski  7 osób
religia      

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2015/2016

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 10 osób Klaudia Matusek kl. II b
geografia  11 osób  Martyna Gołąbek kl. III b Martyna Gołąbek kl. III b

finalistka

historia 11 osób
wos 6 osób
biologia  3 osoby
fizyka 5 osób
chemia  –
matematyka 3 osoby
j. niemiecki 2 osoby
j. angielski 8 osób
religia 12 osób Nikola Zając kl. I b

Michał Walter kl. I b

Aleksandra Razik kl. II b

 

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2014/2015

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 6 osób
geografia 7 osób Martyna Gołąbek  –
historia 11 osób
wos  6 osób  –
biologia 5 osób
fizyka 5 osób  –
chemia
matematyka 8 osób  –
j. niemiecki  5 osób
j. angielski 10 osób
religia      

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2013/2014

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 11 osób Agnieszka Huć  
geografia 14 osób Magda Kożuch  
historia 13 osób  
wos 12 osób Agnieszka Huć Agnieszka Huć
laureatka
biologia 3 osoby  
fizyka 2 osoby  
chemia 1 osoba  
matematyka 7 osób Agnieszka Huć Agnieszka Huć
finalistka
j. niemiecki 3 osoby  
j. angielski 11 osób  
religia      

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2012/2013

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 17 osób Agnieszka Huć
geografia 13 osób Agnieszka Huć
Agnieszka Mazur
Dawid Kasprzak
Jakub Baszta
Agnieszka Huć
laureatka
Agnieszka Mazur
laureatka
historia 20 osób Agnieszka Garus  
wos 20 osób Agnieszka Huć Agnieszka Huć
finalistka
biologia 2 osoby
fizyka
chemia
matematyka 9 osób Agnieszka Huć Agnieszka Huć
finalistka
j. niemiecki 6 osób Noemi Basan
Piotr Duda
Noemi Basan
laureatka
j. angielski 8 osób
religia 14 osób Agnieszka Garus
Agnieszka Huć
Ewa Grześczyk
Agnieszka Garus
Agnieszka Huć

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2011/2012 

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 6 osób Agata Mikuda  
geografia 14 osób Agnieszka Huć
Agnieszka Mazur
Agnieszka Huć
finalistka
historia 17 osób Piotrek Ledwoń  
wos 11 osób Daria Obrzud  
biologia 7 osób  
fizyka 5 osób  
chemia 1 osoba  
matematyka 8 osób AgnieszkaHuć  
j. niemiecki 8 osób Dawid Smorąg
Noemi Basan
Agata Mikuda
Mateusz Łupierz
Noemi Basan
finalistka
j. angielski     

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2010/2011 

Przedmiot Liczba uczestników
etapu I
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 10 osób
geografia 7 osób Joanna Grześczyk Joanna Grześczyk
laureatka
historia 8 osób
wos 7 osób
biologia 10 osób
fizyka 7 osób
chemia 1 osoba
matematyka 8 osób Martyna Halemba
Martyna Matusek
j. niemiecki 4 osoby Dawid Smorąg Dawid Smorąg
j. angielski 5 osób

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2009/2010 

Przedmiot Liczba uczestników etapu I Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 12 osób Martyna Lubojańska
Julia Głuchowska
Patrycja Korzekwa
geografia 8 osób Patrycja Korzekwa
historia 10 osób Jakub Psiuk
Michał Mazur
biologia 3 osoby
z powodu choroby nie wzięły udziału
fizyka
chemia 1 osoba
z powodu choroby nie wzięła udziału
matematyka 9 osób Patrycja Krawczyk
j. niemiecki 7 osób Natalie Basan
Dawid Smorąg
Natalie Basan
laureatka
j. angielski 5 osób

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2008/2009

Przedmiot Liczba uczestników etapu I Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
język polski 8 osób Patrycja Grobara
geografia 11 osób Monika Kaczmarczyk
Sylwia Zakrzewska
Martyna Schulz
historia 7 osób Monika Kaczmarczyk
Zuzanna Bunar
biologia 6 osób Mateusz Mazur
fizyka 5 osoby
chemia 1 osoba
matematyka 5 osób Ewelina Czudaj
j. niemiecki 3 osoby Monika Kaczmarczyk
j. angielski 6 osób

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2007/2008

Przedmiot Liczba uczestników etapu I Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
geografia 10 osób Aneta Maksajda
Monika Hadaś
język polski 17 osób Monika Hadaś
Aleksandra Galuska
Patrycja Grobara
Wioletta Szczurek
Olimpia Zając
fizyka 4 osoby
historia 8 osób
biologia 7 osób Katarzyna Spojda
Katja Smorąg
chemia 8 osób Robert Hadzik
matematyka 6 osób Robert Hadzik Robert Hadzik
Laureat
j. niemiecki 10 osób Robert Hadzik
Natali Basan
Katja Smorąg
Natali Basan
Laureatka
j. angielski 7 osób

Konkursy przedmiotowe w roku szk. 2006/2007

Przedmiot Liczba uczestników etapu I Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu II
Uczestnicy zakwalifikowani
do etapu III
geografia 3 osoby
język polski 17 osób Marta Porwich
Zuzanna Słodczyk
Aleksandra Czudaj
Joanna Grabińska
Magdalena Grobara
Klaudia Grabarczyk
fizyka 2 osoby Dominik Zając Dominik Zając
Laureat
historia 15 osób
biologia 4 osoby Aleksandra Łebek
chemia 9 osób
matematyka 16 osób Robert Hadzik
Dominik Zając
Tomasz Kos
e-mail admina
Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031